Skip to content

Ordered before 11PM = shipped today

Free delivery over 20$

  Reklamacje i zwroty

  Anulowanie i wymiana
  1.1 Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej, użytkownik może anulować lub zmienić zamówienie, wysyłając do nas wiadomość e-mail.

  1.2 Po zapakowaniu zamówienia nie można go anulować ani zmienić, a zamiast tego należy je zwrócić do nas zgodnie z sekcją 10 poniżej. Ponieważ nasze towary są wysyłane z Azji, mogą wystąpić wydłużone czasy tranzytu, nad którymi nie mamy kontroli. Jeśli produkty są już w drodze do użytkownika, anulowanie zamówienia nie jest możliwe. Należy poczekać na otrzymanie towarów i odesłać je do nas. Możesz oczywiście poinformować nas o rezygnacji z wyprzedzeniem. Aby zagwarantować najszybszy możliwy zwrot, prosimy o przesłanie nam potwierdzenia wysyłki.

  Wcześniejszy zwrot pieniędzy jest możliwy najwcześniej 16 tygodni po otrzymaniu zamówienia, jeśli towary nie zostały otrzymane.

  1.3 Ponieważ pracujemy z całkowicie zautomatyzowanym systemem, zamówienia są inicjowane natychmiast po ich złożeniu. W związku z tym niestety nie jesteśmy w stanie przerwać procesu wysyłki do momentu dostawy, więc zwrot pieniędzy za otrzymane towary jest możliwy tylko do 24 godzin po złożeniu zamówienia.

  Zwroty i refundacje
  2.1 Nasza polityka zwrotów stanowi część niniejszych warunków, na podstawie których można uzyskać dostęp do naszej witryny internetowej i korzystać z niej.

  2.2 Jeśli użytkownik nie jest w pełni zadowolony ze swojego zamówienia, może powiadomić nas pocztą elektroniczną, który produkt chce zwrócić i zwrócić go do nas. Okres odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od dnia, w którym użytkownik lub wskazana przez niego osoba trzecia, inna niż przewoźnik, otrzymała lub odebrała ostateczną dostawę towarów.

  2.3 Koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient na własny koszt i ryzyko.  2.4 Produkt musi zostać przez nas odebrany, aby kwalifikował się do zwrotu. Sprawdzimy zwrócony produkt po jego otrzymaniu.  2.5 Klient musi upewnić się, że Produkt został zwrócony do nas w takim samym stanie, w jakim go otrzymał i że jest prawidłowo zapakowany. Produkt musi być nieużywany, etykiety produktu nie mogą być zmienione, a produkt musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Jeśli Produkt zostanie zwrócony do nas w nieodpowiednim stanie, zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia zwrotu Produktu.  2.6 Czas przetwarzania zwrotów zależy od zamówienia.  2.7 Jeśli będziemy zadowoleni ze stanu zwróconego produktu, wyślemy wiadomość e-mail autoryzującą zwrot. Po wysłaniu potwierdzenia autoryzacji zwrotu, kwota zostanie zwrócona na konto użyte do złożenia zamówienia w krótkim czasie.

  2.8 Anulowanie jest zakończone w momencie otrzymania przez nas fizycznych towarów.

  2.9 Ponieważ nasze towary są wysyłane z Azji, mogą wystąpić dłuższe czasy tranzytu, nad którymi nie mamy kontroli. Jeśli towary są już w drodze do użytkownika, anulowanie nie jest możliwe. Należy poczekać na otrzymanie towarów i odesłać je do nas. Możesz oczywiście poinformować nas o rezygnacji z wyprzedzeniem. Aby zagwarantować najszybszy możliwy zwrot, prosimy o przesłanie nam potwierdzenia wysyłki. Wcześniejszy zwrot pieniędzy jest możliwy najwcześniej 16 tygodni po otrzymaniu zamówienia, jeśli towary nie zostały otrzymane.

  Kroki anulowania zamówienia
  Krok 1: Wypełnij formularz zwrotu.

  Wyślij wiadomość e-mail na adres info@hutsen.nl, aby otrzymać unikalny formularz zwrotu.

  i wypełnij go w całości.

  Krok 2: Wyślij swój przedmiot.

  Wyślij produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres podany w formularzu zwrotu. Upewnij się, że przesyłka zawiera kod śledzenia. Jako nadawca ponosisz odpowiedzialność i nie chcemy żadnych nieporozumień.

  Krok 3: Otrzymanie kwoty zakupu na konto bankowe.

  Jak tylko otrzymamy paczkę, upewnimy się, że kwota zakupu wróci na Twoje konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych!

  Prosimy o użycie tylko jednej metody zwrotu z numerem przesyłki, abyśmy mogli autoryzować zwrot. W ten sposób powiadomisz nas o zwrocie z wyprzedzeniem, a otrzymane towary będzie można jednoznacznie przypisać do właściwego zamówienia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybki zwrot pieniędzy. Po otrzymaniu zwrotu zostaniemy poinformowani o jego otrzymaniu i będziemy mogli dokonać zwrotu pieniędzy. Prosimy o korzystanie wyłącznie z metody wysyłki z numerem śledzenia zwrotu, abyśmy mogli autoryzować zwrot.

  Customer service

  Our customer service department is available 24 hours a day, 7 days a week to answer all your questions.

  Secure check-out

  Easy and secure payments

  Quality guarantee

  We conduct daily market research for the lowest price guarantee.

  Free delivery

  Free delivery over 20$